Materská škola

Akcia
Popis

Po prvý krát deti do materskej školy v Kočovciach nastúpili v septembri 1981. V tomto období materskú školu navštevovali staršie deti a v roku 1985 sa k nim pridali aj deti 3 až 5-ročné.

Naša materská škola slúži deťom a rodičom už 29 rokov. Deti navštevujú tri triedy v novo zrekonštruovaných priestoroch.

Každoročne poriadame akcie:

K našim aktivitám, ktoré s deťmi poriadame, patrí aj vianočné pečenie, maľovanie kraslíc, spoločná výzdoba tried, koledovanie, koncoročný výlet, výroba svietnikov pre Zariadenie opatrovateľskej služby v Kočovciach, Obecný úrad a základnú školu.

Predškoláci už piaty rok pokračujú vo výučbe anglického jazyka, deti navštevujú aj tanečný krúžok. Do materskej školy je v tomto školskom roku 2011 / 12  zapísaných 67 detí.

Poplatok:

V zmysle VZN Obce Kočovce č. 01/2011
je výška mesačného príspevku rodičov škole na starostlivosť poskytovanú žiakovi 10 € .

Fotografie z materskej školy nájdete v našej fotogalérii.

Dokumenty MŠ:        Plán práce MŠ

Vnútorný poriadok MŠ